درباره کاینداستون

کوارتز کاینداستون

شرکت سنگافرینان کوشا بر پایه اندیشه نوین و تحول گرا در صنعت کوارتز از سال 1386 شروع یه فعالیت نمود. اولین گام، ایحاد آزمایگشاه و مرکز تحقیقات و توسعه مرتبط با دانش تولید صفحات کوارتز بود که در سال 1386 انجام پذبرفت.

در سال 1388 مراحل ساخت کارخانه و سایت مرکزی شرکت وافع در منطقه ویژه اقتصادی لرستان و در دامنه های زاگرس مرکزی در حد فاصل شهرهای دورود و ازنا آغاز شد.

تلاشهای پرسنل شرکت تا تولید اولین محصول اسلب کوارتز در سال 1391 متمرکز بر فرآیند ساخت کارخانه همزمان با فعالیتهای آزمایشگاهی و ارتباط مستمر با مراکز فعال جهانی در زمینه توسعه دانش تولید سطوح کوارتز بود.

پس از آعاز به تولید، مسیر کیفی سازی محصولات و پروسه های حاکم بر شرکت به طور مستمر ادامه داشته است به گونه ای که از سال 2019 میلادی، مجموعه سنگافرییان کوشا با برند جهانی شده کاینداستون آمادگی و توانایی حضور در تمامی بازارهای آسیا، اروپا، امریکا، آفریقا و اقیانوسیه را به عنوان برند پیشرو در ویژگیهای صفحات کوارتز تولیدی را دارد.

خط مشی پرسنل شرکت سنگافرینان کوشا ” اول کیفیت، اول مشتری” است. بر این مبنا همواره توجه به ایده آل مورد نظر مشتریان محترم و توجه به کیفیت در صدر تمام تلاشهای پرسنل شرکت سنگافرینان کوشا قرار دارد.